HİZMETLERİMİZ

Yedek Parça

Yedek Parça Sarımı, Yedek Parça Bakımı Orjinal yedek parça ve teknik servis hizmetleri verilmektedir. Gebze Yedek Parça sarımı, Yedek Parça yazarak ilgili hizmete ulaşabilir siniz.

Yağ Hilti

Yağ Hilti tamiri ve sarımı yapılmaktadır. Orjinal parça değişimi ve teknik servis hizmetleri verilmektedir. Gebze Yağ Hilti sarımı, yağ hilti, yazarak ilgili hizmete ulaşabilir siniz.

Kollektör

Kollektör bakımı, tamiri, motor sarımı yapılmaktadır. Gebze Kollektör, Kollektör bakımı, Kollektör tamiri, kocaeli kollektör bakımı, köllektör servisi, yazarak ilgili hizmete ulaşabilir siniz.

Bobin

Bobin tamiri, Bobin bakımı, Bobin motor sarımı ve orjinal yedek parça değişimi yapılarak teknik servis ve hizmetleri verilmektedir. Bobin bakımı yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Gamak Motor

Çok işlevsel olarak kullanılan Gamak Motor tamir bakım ve servis hizmeti verilmektedir. Gebze Gamak Motor tamiri, Gamak Motor sarımı yazarakta bizlere ulaşmanız mümkündür.

Siemens Motor

Çok işlevsel olarak kullanılan Siemens Motor tamir bakım ve servis hizmeti verilmektedir. Gebze Siemens Motor tamiri, Siemens Motor sarımı yazarakta bizlere ulaşmanız mümkündür.

Emtaş Motor

Emtaş Motor sarımı yapılmaktadır. Bu ürünlere Tamir bakım ve servis hizmetini vermekteyiz. Kocaeli Emtaş Motor, Gebze Emtaş Motor tamiri yazarak ulaşabilirsiniz.

Volt Motor

Volt Motor tamir bakım ve motor sarımı yapılmaktadır. Gebze Volt Motor tamiri, gebze Volt Motor bakımı, kocaeli Volt Motor, kocaeli Volt Motor motor sarımı yazarak ulaşabilir siniz.

El Aleti Tamir Bakımı

El Aleti Tamir Bakımı, sarımı, tamir bakım ve servis hizmetini vermekteyiz. Gebze el aletleri, gebze Fimer Kaynak sarımı, kocaeli Fimer Kaynak sarımı yazarak ulaşabilirsiniz.

ŞİRKET PROFİLİ

 • Bobinaj sektöründe 20 yıldır hizmet veren İnce Motor Bobinaj edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

  Firma olarak gelecek hedeflerimize kaliteden asla ödün vermeden dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile çalışmak prensibine bağlı kalarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz.

  • >Adres :  Mustafa Paşa Mah. 712 Sok. No:26

   Gebze / Kocaeli/TÜRKİYE

  • GSM :  0(544) 614 32 78
  • TEL :  0(262) 646 46 15
  • FAX :  0(262) 646 55 98
  • Email: info@incemotorbobinaj.com
  • Email: incemotorbobinaj@gmail.com