KURUMSAL

pic

ŞİRKET PROFİLİ

İnce Motor Bobinaj olarak uzun süredir özellikle motor sarımı, trafo sarımı ve bobin imalatı gibi özel ve ilgi isteyen iş alanımızda kendimizi geliştirerek devam etmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana durmadan yaptığımız başarılı çalışmalar ve özellikle sanayi ürünlerimiz ile her zaman en iyisini ve en kalitesini yapmak adına sürekli çalışmaktayız.Bizler içinde bulunduğumuz bu bobinaj sektöründe kendimize yer edinmiş ve daha da ileriye gitmek üzere programlanmış bir firma olarak tanınmaktan gurur duymaktayız.

MİSYONUMUZ

İnce Motor Bobinaj olarak edindiğimiz misyon bu işi daha en iyi koşullarda yapmak ve sizlere sunmak olacaktır. Vermiş olduğumuz birçok motor sarımı, kuru trafo sarımı ve motor bakımlarınız için gerekli olan tüm yönergeleri takip ederek sorunsuz bir hizmet ile iş akışlarımıza devam etmekteyiz. İçinde bulunduğumuz piyasanın zorluğu ve iş akışlarının zorlayıcı kıstasları bizi işimizden asla uzaklaştıramamakta ve tam tersi bu alanda daha iyi olmak adına yaptığımız çalışmalarımız ile kendimize güç katmaktayız.

VİZYONUMUZ

Kendimize kalite ve dürüstlüğü vizyon edinmiş ve özellikle sizlere her markadaki elektrikli motor, ve her türlü bakım sarım uygulamalarının hizmetlerini vermekteyiz. Kendimizi sahaya giriş yaptığımız andan bu yana sürekli geliştirmeye devam etmekte ve ilerleyen teknolojiyi de kullanarak işlemlerinizi daha kolay bir halde bitirmeye çalışmaktayız.

Her türlü motor bakımları ya da Dc motor sarımı ile Og motar sarımı gibi uygulamalarınız içinde sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizler sadece ürünlerinizi bize getirir ve ne denli kaliteli bir uygulamaya alındığını görerek içinizi rahatlatırsınız. Var olduğumuz bobinaj sektöründe yüce bobinaj olarak hiç durmadan ilerliyor ve en iyi ustalar ve mühendisler ile ortak çalışmalar yaparak kendimizi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz.

ŞİRKET PROFİLİ

 • Bobinaj sektöründe 20 yıldır hizmet veren İnce Motor Bobinaj edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

  Firma olarak gelecek hedeflerimize kaliteden asla ödün vermeden dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile çalışmak prensibine bağlı kalarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz.

  • >Adres :  Mustafa Paşa Mah. 712 Sok. No:26

   Gebze / Kocaeli/TÜRKİYE

  • GSM :  0(544) 614 32 78
  • TEL :  0(262) 646 46 15
  • FAX :  0(262) 646 55 98
  • Email: info@incemotorbobinaj.com
  • Email: incemotorbobinaj@gmail.com